peugeot_3008_1605styp_215_jpg

Onderhoud & reparaties

Een betrouwbare garage voor al het onderhouds- en reparatie-werk aan uw auto. Tegen een eerlijke prijs.

Lees meer

Verzekeringen & Financiering

Een autoverzekering waarop u kunt vertrouwen. Sluit hem bij ons af! Nu rijden, straks betalen? Wij financieren uw auto.

Lees meer

Afspraak maken

Maak online een afspraak! Vul eenvoudigweg ons formulier in en wij nemen spoedig contact met u op.

Lees meer

Graag stellen wij onze medewerkers aan u voor.

Kwaliteit zonder de mensen die dit leveren bestaat immers niet!  Ons team bepaalt immers of u onze slogan "PCA: Gewoon Goed"  ook aan den lijve ervaart.


receptie Scheemda Kharim Muller

 


Kharim Muller

> After sales

kharim@virena-autogroep.nl

 

 

Christiaan Boer verkoop Winschoten2.jpg 




Christiaan Boer

> Verkoop

christiaan@virena-autogroep.nl

 

 

 

Verkoop Scheemda Fabian Nuus





Fabian Nuus

> Receptie / Magazijn /  Verkoop

fabian@virena-autogroep.nl

 

 

 

verkoop Scheemda Gerrie Buurke

 

 


Gerrie Buurke

> Verkoop / Fleet Sales Manager

gerrie@virena-autogroep.nl 

 

 

 

verkoop Scheemda Gerrit van Staalduinen

 

 

Gerrit van Staalduinen

> Verkoop / Directie

gerrit@virena-autogroep.nl


 

Gerard Werkman monteur Winschoten 

 

 Gerard Werkman

> Monteur

gerard@virena-autogroep.nl 
 

Mark Corzaan

 

 

 

Mark Corzaan

> Monteur

mark@virena-autogroep.nl

 
 

 

monteur Winschoten Niels Thoma       

 

Niels Thoma

> Monteur

niels@virena-autogroep.nl

Actueel

  • Maatregelen Coronavirus

    18-03-2020

    -Wij zijn GEOPEND!-

    Ook bij PCA nemen we maatregelen om de verspreiding van het Coronavirus zo veel mogelijk te beperken. We volgen daarbij de ...

Aangesloten

bovag-aangesloten-zijbalk

logo liggend hetautoservicenetwerk


find us on facebook


Contact

Van Staalduinen PCA Winschoten

0597 - 412 824

 

Knipselw

Social Media

Volg ons ook op de social media

   icon-facebook

PCA: Gewoon Goed!

Lees meer

Waarom PCA?

  • Service hoog in het vaandel

  • Groot aanbod occasions

  • Persoonlijke service

  • Klant is koning

  • Beste prijs

PCA nieuwsbrief

Vul uw e-mail adres in om onze nieuwsbrief te ontvangen:

E-mail adres:

pca-airco-ventilatie

pca-voordelig-veilig